PROGRAM KURSU    |    CENA    |    ZALETY KURSU    |    FAQ    |    KONTAKT

Zdjęcia na białym tle - kurs online

Robisz zdjęcia swoich produktów na BIAŁYM TLE?

Potrzebujesz zdjęć naturalnych, z łagodnym cieniem, wyrazistych, oddających wiernie kolory?

Zdjęć, które sprzedają?

Nauczę Cię takie robić, bez studia i tony sprzętu – w domowych warunkach i tym, co masz do dyspozycji:

lustrzanką, kompaktem, telefonem, przy oknie, w ogródku, w parku, na podwórku – da się wszędzie!

Kurs Zdjęcia na białym tle - tak robię zdjęcia w domu
Kurs Zdjęcia na białym tle - tak robię zdjęcia przed sklepem
Kurs Zdjęcia na białym tle - tak robię zdjęcia w ogrodzie

KOLEJNA EDYCJA KURSU NIEBAWEM

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o starcie sprzedaży kursu – zostaw swój e-mail poniżej:

SPRZEDAJESZ PRZEZ INTERNET?

Zdjęcia na białym tle wpędzają Cię w deprechę?
Szare tło sprawia, że wyrywasz włosy z głowy? A może wcale nie szare, może niebieskie?
Ostre cienie i nienaturalne kolory powodują opad witek?

TEN KURS BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNY!

Pokażę Ci, jak zrobić atrakcyjne, ostre, wibrujące kolorami zdjęcia na idealnie białym tle, łatwo i szybko

bez wypasionego aparatu

Nie musisz myśleć o zmianie aparatu! Do zdjęć na stronę internetową, FB, Instagram lub do sklepu na 99% wystarczy Ci ten, który masz – być może nawet ten w telefonie

bez specjalnego oświetlenia

Jeśli możesz wykonywać fotki swoich przedmiotów w dzień – rano, w południe lub popołudniu, lampy nie będą Ci potrzebne! Zobaczysz, niebo to najlepsze oświetlenie.

bez płatnego oprogramowania

Nauczę Cię obróbki w darmowym programie graficznym GIMP oraz innych programach graficznych, których nie musisz nawet instalować na komputerze.

bez poświęcania masy czasu

Nie musisz szukać namiotu bezcieniowego, wyganiać z niego kota ani pilnować, by dzieci nie przewróciły lamp. Wystarczy, że na chwilę staniesz przy oknie :)

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W 7 DNI?

Dzień

1

Twój aparat to potrafi!

Dowiesz się, dlaczego dotąd drastycznie nie doceniałaś swojego aparatu – niezależnie czy to kompakt, lustrzanka czy… aparat w telefonie.

Odpowiem Ci, który z nich do fotografowania produktów na białym tle nadaje się najlepiej i dlaczego :) Może Cię to zaskoczyć!

Dowiesz się, także, co możesz wydusić ze swojego sprzętu, a w ramach pokuty za złorzeczenie na niego przy robieniu fotek – odnajdziesz swoją instrukcję obsługi. Pomogę Ci!

Instrukcje czasem wydają się nudne, ale są kluczowe jak spis smaków w lodziarni. Niby najważniejsze to, co w wafelku, bo to nie spis smaków wcinamy aż się uszy trzęsą, ale trzeba przecież wiedzieć, co w ogóle dziś serwują i o co można poprosić ;)

Ale nie musisz czytać calutkiej, spokojnie! Będziesz potrzebować tylko kilku punktów :)

Dzień

2

Parametry okiełznane

Przekonasz się, ile wrednych parametrów tylko czyha, żeby na milion sposobów zepsuć Twoje zdjęcie, ale usłyszysz też, jak te bestie udobruchać ;)

Po tej lekcji będziesz rozumiała, czym tak naprawdę jest przysłona, czas naświetlania, ogniskowa, ISO oraz ta cała reszta potworów i będziesz umiała zaprząc je do pracy oraz wykorzystać do uzyskania idealnie białego tła na zdjęciach oraz ostrego jak żyleta obrazu.

Przekażę Ci wszystko tak, jak nie odważyłby się Tobie przekazać żaden fotograf w obawie o utratę swojej reputacji poważnego profesjonalisty i statusu człowieka zdrowego na umyśle ;)

Czy wiesz, co wspólnego ma czas naświetlania z wyprzedażą w Lidlu? ;) Dowiesz się i już nigdy nie zapomnisz, co się robiło którym pokrętełkiem i przyciskiem w aparacie ;)

Dzień

3

Foty zza firany...

Olśni Cię, jaką moc może mieć Twój własny parapet i że okno wystarczy jako najlepsze oświetlenie. Poznasz moje patenty na bezkosztowe ułatwianie sobie fotografowania i ulepszanie fotek.

To są rzeczy, których nie powie Ci żaden fotograf, bo który fotograf zamiast odpalić lampy w studio gimnastykuje się przy oknie? No właśnie :D

Ja natomiast okienny fitness fotograficzny opanowałam już do perfekcji :)

Czy wiedziałaś na przykład, że jeśli fotografujesz ciemne przedmioty, lepiej ustawić je bokiem do okna, a jeśli jasne – tyłem? Pokażę ci, dlaczego :)

Po trzecim dniu kursu będziesz umiała zrobić dobre, ostre, równo naświetlone fotki swoich przedmiotów korzystając jedynie ze światła dziennego wpadającego przez okno. Twoje zdjęcia będą wiernie oddawać kolory i detale.

Dzień

4

Wymarsz!

Wyjdziesz! Ale nie z siebie. Z domu. Na ławkę. Ławki są super, jeśli idzie o focenie na białym tle!

Ławki, pieńki i murki kocham najbardziej. Choćby waliło śniegiem – wolę po stokroć wyskoczyć na ławkę, niż męczyć z jakimiś namiotami bezcieniowymi (brrr!).

Na ławce nie brakuje przestrzeni, a do dyspozycji mamy najlepszą lampę pod słońcem ;)

To nie jest warunek Twoich fotograficznych sukcesów, bo będziesz już umiała wykorzystywać parapet, ale będę Cię gorąco namawiać, abyś spróbowała.

Przekonasz się, jak mocne i równe światło uzyskasz na polu (w Krakowie) lub na dworze (w Warszawie) ;) oraz jak naturalnie prezentuje się przedmiot sfotografowany na zewnątrz.

Nauczysz się, jak fotografować większe i mniejsze przedmioty oraz poznasz moje patenty i patenciki :)

Dzień

5

Obróbka łatwa i przyjemna

Nauczysz się szybko i łatwo obrabiać typowe zdjęcia w darmowych programie graficznym GIMP.

A kasę, której nie wydałaś na Photoshopa będziesz mogła przepuścić na czekoladę (no hej! moja nadwaga nie wzięła się w końcu znikąd! ;))

Zasady obróbki pokażę Ci na przykładzie zdjęć zrobionych komórką, kompaktem i lustrzanką przedwczoraj na parapecie oraz tych z wczoraj, ławkowych :)

Ty także obrobisz zdjęcia, które zrobiłaś. Nauczysz się rozjaśniać i przyciemniać fotkę w całości oraz w wybranych miejscach, wyostrzać lub wygładzać tam, gdzie trzeba, poprawiać kolory i sprawiać, że tło będzie idealnie białe, bez ani jednej szarej smugi.

Pokażę Ci także, jak przygotować zdjęcia Twoich produktów, aby mogły pojawić się w prasie.

Dzień

6

Obróbka level extreme

Przekonasz się jak bardzo spaprane zdjęcia można uratować w GIMPie.

Będą naprawdę beznadziejneciemne, niebieskie, nieostre, paskudne. Ale damy im szansę, trzeba pomagać ofiarom losu ;)

Oczywiście czasem zwyczajnie szybciej i łatwiej zrobić nowe, lepsze zdjęcia. ale i mnie zdarza się robić fotkę dla Klientki szybciochem, już po zmroku, a potem znęcać się nad nią w programie graficznym. Ot, życie! :)

Nauczysz się więc ratować naprawdę ciemne zdjęcia, których nie odważyłabyś się pokazać Klientowi. Wyciągniesz z nich naturalny kolor przedmiotów, odzyskasz ostrość i soczystość.

Dzień

7

Białe na białym

Na sam koniec zostawimy sobie najtwardszego zawodnika – zdjęcia białych i bezbarwnych rzeczy na białym tle.

Nie będę udawać, że to najłatwiejszy temat pod słońcem i czasem trzeba się dobrze napocić, ale hej! Focę od lat kryształy Swarovskiego – małe, bezbarwne i błyszczące, czyli dla aparatu najgorsze zestawienie ever.

Ale wiem, jak się z tą całą bandą dogadać, aby nie stroiła fochów :)

Po ostatnim dniu kursu będziesz umiała tak ustawić przedmioty i zrobić zdjęcie, aby mimo białego koloru odcinały się od tła.

Zajmiemy się także obróbką. Będziesz umiała tak postępować ze zdjęciami w programie graficznym, aby uzyskać białe tło, przedmiot, który na nim nie zniknie, a całość przy tym wszystkim będzie wyglądała naturalnie i zachęcająco.

III EDYCJA KURSU MARISELLOWEGO – NIEBAWEM

Dopisz się do listy oczekujących:

Marisellowy kurs fotografii na białym tle

Kim jestem i po co ten kurs?

Nazywam się Edyta Woźniak – Marisella i od ponad 10 lat fotografuję na białym tle moją biżuterię, zakładki do książek oraz inne różności spod znaku handmade.

Fotografuję wszystkim jak popadnie – starymi kompaktami, nowymi kompaktami, lustrzanką i telefonem, sprzętem własnym i pożyczonym ;)

Fotografuję na ławce przed blokiem i na okiennym parapecie, w parku, na zimowych feriach i na plaży w trakcie sztormu. Moimi najważniejszymi pomocnikami przy sesji są: tekturowa teczka za pięćdziesiąt groszy, białe kartki wywleczone z drukarki i blenda za trzy dyszki (ale ta blenda to już było burżujstwo ;))

Jestem znana z tego, że

szukam sposobów, a nie wymówek

Gdybym czekała, aż kupię świetny sprzęt albo będę miała na zbyciu tysiące złotych na sesje foto moich produktów, pewno nadal tęskno gapiłabym się w monitor i zazdrościła innym sukcesów.

Zamiast tego jestem teraz właścicielką 3 prężnie działających marek z moim rękodziełem i mogę robić to, co kocham :)

Tworzę mój kurs, aby Ci pomóc i pokazać, że wcale nie potrzebujesz mnóstwa drogiego sprzętu, aby zrobić zdjęcia na białym tle, które będą dobrze prezentować Twoje przedmioty, sprzedawać je Klientom, które zaakceptują galerie internetowe oraz Allegro i które z chęcią zaprezentuje prasa drukowana.

Możesz w 7 dni nauczyć się robić zdjęcia na białym tle z tym sprzętem, którym dysponujesz, na luzie i bez spiny :)

Ile to kosztuje?

Czy wiesz, że jedno porządne, ładne, „apetyczne”, zachęcające zdjęcie produktowe na białym tle zlecone dobremu fotografowi to koszt około 50-100 zł?

Mój kurs będzie Cię więc kosztował nie więcej niż kilka zdjęć. A foto-umiejętności zostaną z Tobą na zawsze :)

PAKIET

standard

ZAWIERA

Kurs „Zdjęcia na białym tle w warunkach twórczej prowizorki”

 • 7 dni lekcji dostępnych natychmiast
 • video + transkrypt + ćwiczenia do każdej lekcji
 • dostęp do platformy kursowej na rok

BONUS 1: Wpis na listę uczestników (dla chętnych)

[mpc_button block=”true” url=”url:https%3A%2F%2Fmarisella.smarthost.pl%2Ftw%2Fprodukt%2Fkurs-zdjecia-na-bialym-tle-pakiet-standard%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”24″ font_line_height=”2″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PAKIET STANDARD” background_color=”#55a4a5″ border_divider=”true” border_css=”border-radius:7px;” border_radius=”7″ padding_divider=”true” margin_divider=”true” hover_background_color=”#448384″ hover_border_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]

319 zł

(ceny zawierają 23% VAT)

PAKIET

premium

ZAWIERA

Kurs „Zdjęcia na białym tle w warunkach twórczej prowizorki”

 • 7 dni lekcji dostępnych natychmiast
 • video + transkrypt + ćwiczenia do każdej lekcji
 • dostęp do platformy kursowej na rok

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku
w której codziennie podglądam Twoje ćwiczenia, pomagam, podpowiadam i motywuję :)

przeprowadzę 3 transmisje live ze wskazówkami na miarę potrzeb i sesją Q&A

BONUS 1: Wpis na listę uczestników (dla chętnych)

BONUS 2: Mini-kurs video „Twoje logo w wektorach” o wartości 97 zł

BONUS 3: Lekcja video: „Jak zagościć ze swoimi produktami w prasie drukowanej? Od zdjęć do stylistów.”

BONUS 4: Lekcja video + poradnik PDF: „Sprytna Promocja Marki – minimum kosztów, maksimum efektów!”

[mpc_button block=”true” url=”url:https%3A%2F%2Fmarisella.smarthost.pl%2Ftw%2Fprodukt%2Fkurs-zdjecia-na-bialym-tle-pakiet-premium%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”24″ font_line_height=”2″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PAKIET PREMIUM” background_color=”#8cceb1″ border_divider=”true” border_css=”border-radius:7px;” border_radius=”7″ padding_divider=”true” margin_divider=”true” hover_background_color=”#79b297″ hover_border_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]

419 zł

(ceny zawierają 23% VAT)

PAKIET

vip

ZAWIERA

Kurs „Zdjęcia na białym tle w warunkach twórczej prowizorki”

 • 7 dni lekcji dostępnych natychmiast
 • video + transkrypt + ćwiczenia do każdej lekcji
 • dostęp do platformy kursowej na rok

Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku
w której codziennie podglądam Twoje ćwiczenia, pomagam, podpowiadam i motywuję :)

przeprowadzę 3 transmisje live ze wskazówkami na miarę potrzeb i sesją Q&A

BONUS 1: Wpis na listę uczestników (dla chętnych)

BONUS 2: Mini-kurs video „Twoje logo w wektorach” o wartości 97 zł

BONUS 3: Lekcja video: „Jak zagościć ze swoimi produktami w prasie drukowanej? Od zdjęć do stylistów.”

BONUS 4: Lekcja video + poradnik PDF: „Sprytna Promocja Marki – minimum kosztów, maksimum efektów!”

Moje pełne wsparcie mailowe – odpowiadam na każdy Twój e-mail w temacie kursu i praktycznie prowadzę Cię za rękę :)

3×45 minutowa konsultacja na Skype lub VideoMessengerze FB po każdej części kursu (ustawienia aparatu, fotografowanie, obróbka zdjęć) – pracujemy tylko nad Twoimi konkretnymi materiałami i problemami

[mpc_button block=”true” url=”url:https%3A%2F%2Fmarisella.smarthost.pl%2Ftw%2Fprodukt%2Fkurs-zdjecia-na-bialym-tle-pakiet-vip%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”26″ font_line_height=”2″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PAKIET VIP” background_color=”#9cb243″ border_divider=”true” border_css=”border-radius:7px;” border_radius=”7″ padding_divider=”true” margin_divider=”true” hover_background_color=”#6d722a” hover_border_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]

899 zł

(ceny zawierają 23% VAT)

Co kryją BONUSY do kursu?

BONUS 1: Wpis na listę uczestników

W Twórczym Warsztacie tworzymy listę uczestników naszych kursów. Jeśli się zgodzisz – przedstawimy Cię, pokażemy czym się zajmujesz i zalinkujemy Twoje miejsce w sieci. Lubimy się dzielić dobrym!

BONUS 2: Mini-kurs video „Twoje logo w wektorach”
o wartości 97 zł

Krótki kurs w formie video, dzięki któremu łatwiutko nauczysz się absolutnych podstaw grafiki wektorowej – w sam raz na tyle, aby zamienić swoje logo na wersję wektorową – skalowalną do każdej wielkości, dającą się nałożyć na zdjęcie lub zamienić na znak wodny :)

Jeśli nie masz jeszcze wersji wektorowej swojego logo – poznasz 3 proste sposoby aby to zmienić :)

BONUS 3: Lekcja video:
„Jak zagościć ze swoimi produktami w prasie drukowanej? Od zdjęć do stylistów.”

Lekcja, z której dowiesz się jak przygotować swoje zdjęcia do występów w prasie drukowanej. Przestaną być tajemnicą CMYKi, rozdzielczości w DPI i inne czary.

Podpowiem Ci także, do których drzwi stukać i które okna otwierać, aby Twoje prace miały szansę pojawić się w mediach pochłanianych przez Twoje Klientki.

BONUS 4: Lekcja video + poradnik PDF:
„Sprytna Promocja Marki – minimum kosztów, maksimum efektów!”

Tak jak nie potrzebujesz wypasionego aparatu, aby zacząć robić dobre zdjęcia na białym tle, tak nie potrzebujesz góry forsy, aby zacząć intensywną promocję swojej marki online i offline.

Dziewczyny z ekipy Bez Cukru. Handmade Brand Support to specjalistki od marketingu partyzanckiego skrojonego ma miarę małych marek z dużymi ambicjami. Gościnnie przeprowadzą lekcję, w której zdradzą kilkanaście sposobów na darmową lub niskobudżetową promocję w sieci i realu, a esencję otrzymasz w postaci poradnika PDF.

Sprzedaż 3. edycji kursu już niebawem

Co się zmieni w III edycji kursu?

Po uwagach dotychczasowych uczestniczek pojawią się ulepszenia – bo kto się nie rozwija, ten się cofa – ja także! Można się zatem spodziewać: 

 • lekcji jeszcze prostszym językiem
 • nowych, jeszcze krótszych, bardziej esencjonalnych nagrań video ze slajdami
 • trudniejszych zagadnień w sekcji dla chętnych, turboambitnych i łapiących foto-zajawkę
 • więcej ściągawek z krokami do wykonania jeden po drugim – aby nie trzeba było samemu pamiętać i rozkminiać :)
 • nowe bonusy, w tym lekcje gościnne zaprzyjaźnionych specjalistek

Nie zmieni się tylko zamierzony efekt, czyli świetne fotki na białym tle, które zrobisz w warunkach domowych.

5 najważniej- szych zalet tego kursu:

1. Nastawienie na efekt

Nie zależy mi na tym, abyś znała tysiąc magicznych sztuczek w Photoshopie i setki zbędnych ustawień w aparacie.

Zależy mi na tym, abyś po ukończeniu kursu umiała zrobić zdjęcie na białym tle, które zachęci do zakupu, wiernie zaprezentuje produkt i ograniczy tym samym zwroty od Klientów, zostanie zaakceptowane przez galerie internetowe czy Allegro oraz umożliwi Ci publikację w prasie drukowanej.

2. Nieograniczony czasowo dostęp do kursu

Dopóki tylko będę prowadzić ten kurs, a nie zamierzam poprzestawiać na I edycji i planuję rozwijać go przez kolejnych kilka lat, będziesz mieć do niego dostęp.

Możesz wracać do informacji w nim zawartych tyle razy, ile tylko zechcesz.

3. Przemyślany temat i konstrukcja kursu

Nie dostaniesz ode mnie zlepku pdf-ów z porozrzucanymi informacjami, z których sama będziesz musiała wyciągnąć wnioski dla siebie.

Kurs ma jeden konkretny cel: nauczyć Cię robić zdjęcia na białym tle, które będą doskonale sprzedawać Twój produkt.

Każda informacja, którą ci przekażę, będzie służyła temu celowi i każda kolejna lekcja jest logicznym, przemyślanym krokiem w tym kierunku. To dlatego najpierw poznajemy Twój aparat, potem robimy zdjęcia, a na końcu je obrabiamy. Te trzy kroki są prostą drogą do sukcesu. Pominięcie któregokolwiek byłoby prostą drogą do rozczarowania.

Gwarantuję Ci, że w moim kursie nic nie jest przypadkowe ani zbędne.

4. Dostosowanie do realiów małych i średnich firm

Wiem jak to jest, gdy zakładasz firmę małymi środkami lub pracujesz z dzieckiem trzymającym Cię za nogawkę, obiadem na gazie i kotem na kolanach. I wiem też, że jeśli tylko możesz pracować w dzień, to nie potrzebujesz drogiego studio foto, lamp i kosztownego sprzętu, aby robić zdjęcia wystarczająco dobre, by rozwinąć z nimi swoją markę.

Moim celem jest nauczyć Cię wycisnąć ile się da z tego, czym dysponujesz – zwykłego aparatu, białej kartki, parapetu i darmowego programu graficznego. Nie teoretyzuję – na bazie własnych doświadczeń w swojej firmie wiem, że to wystarczy.

5. Wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku

Jeśli wybierzesz pakiet premium lub VIP, otrzymasz wraz z nim dostęp do grupy, w której będzie na Ciebie czekała motywacja, wskazówki i pomoc, gdy natrafisz na jakąś przeszkodę lub zwyczajnie będziesz mieć gorszy dzień.

Gdy zechcesz, sprawdzę wykonywane przez Ciebie ćwiczenia i udzielę dalszych porad, bez miażdżącej krytyki, za to za pomocą konstruktywnych uwag, które będziesz mogła wykorzystać.

Będziesz mogła także uczyć się obserwując pracę innych kursantek.

Co otrzymasz w ramach kursu?

 • 7 lekcji video, pełnych objaśnień i instrukcji podanych jasno, ale na luzie
 • 7 pdfów z zapisem treści nagrań, dla tych, którzy wolą czytać
 • 7 zestawów ćwiczeń do wykonania, aby wprowadzić wiedzę teoretyczną w życie
 • przydatne ściągi, które pozwolą Ci szybko właściwie ustawić aparat i przedmiot do zdjęć
 • checklistę, która ułatwi Ci obróbkę zdjęć, zanim sama na dobre wejdzie Ci w krew

A w wersji premium także:

 • dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której będę wspierać Cię przez 3 tygodnie od uruchomienia kursu oraz przeprowadzać dodatkowe nagrania live i odpowiadać na Twoje pytania
 • dodatkową lekcję video, z której dowiesz się, jakie wymagania musi spełnić zdjęcie, aby mogło znaleźć się w prasie drukowanej i jak się do niej dostać bez płacenia za reklamę

W wersji VIP również:

 • trzy 45-minutowe spotkania ze mną na Skype lub VideoMessengerze, podczas których sprawdzę, jak idzie Ci praca, wskażę ewentualne obszary do dopracowania i udzielę wskazówek dopasowanych do specyfiki przedmiotów, które fotografujesz

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs JEST dla Ciebie, jeśli:

 • potrzebujesz do swojego sklepu lub na bloga dobrych zdjęć na białym tle i chcesz je wykonywać samodzielnie
 • nie dysponujesz studiem foto z lampami, modyfikatorami, stołem bezcieniowym i statywem
 • masz czas rano lub popołudniu, choćby w weekendy, aby wykorzystać do zdjęć światło dzienne

Ten kurs NIE JEST dla Ciebie, jeśli:

 • już potrafisz robić świetne zdjęcia na białym tle
 • nie chcesz fotografować w świetle dziennym, wolisz fotografować w studio i przy lampach
 • nie chcesz słyszeć o żadnym grzebaniu w ustawieniach aparatu
 • nie chcesz zrobionych zdjęć poddawać żadnej obróbce graficznej
 • chcesz dowiedzieć się wszystkiego o fotografii, także o fotografii portretowej, reportażach czy sesjach stylizowanych

Garść podstawowych informacji o kursie:

 • kurs odbywa się przez internet i składa się z 7 lekcji
 • począwszy od dnia startu kursu, codziennie dostajesz dostęp do jednej z lekcji
 • aby kurs miał sens i przyniósł efekt, lekcje trzeba odsłuchiwać po kolei – najpierw poznać aparat, potem zrobić zdjęcia, a na koniec obrobić je w programie graficznym
 • lekcje są tak krótkie, jak to tylko możliwe – na zapoznanie się z każdą z nich wystarczy Ci najczęściej około godziny dziennie. Do tego musisz jednak doliczyć czas na własne ćwiczenia w ilościach praktycznie dowolnych. Realistyczne minimum to ok. 60 minut na wysłuchanie i przeczytanie lekcji oraz 30-45 minut na ćwiczenia.

Najczęstsze pytania:

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20dostan%C4%99%20faktur%C4%99%20VAT%3F%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Tak, wystawiam faktury z 23% VAT na kurs. Wystarczy, że podasz dane do faktury, a zaraz po zakupie będzie ona czekać wraz z mailem w Twojej skrzynce pocztowej.

Jeśli jesteś VATowcem, 23% VATu będziesz mógł odliczyć sobie w deklaracji miesięcznej lub kwartalnej, a cenę netto wrzucić w koszty prowadzenia działalności.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3EDlaczego%20sprzeda%C5%BC%20kursu%20trwa%20tylko%2010%20dni%3F%20%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Aby móc jak najlepiej wspierać kursantów w ich pracy nad zdjęciami, dobrze jest, aby szli mniej więcej tym samym tempem i rozpoczęli pracę w tym samym terminie. W grupie na Facebooku będę aktywna przez 3 miesiące od rozpoczęcia kursu, więc wystarczy czasu nawet dla tych, którzy będą realizować kurs znaaacznie wolniej, niż założyłam.

Kurs powróci do sprzedaży w kolejnej edycji jesienią 2018 roku.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3EKiedy%20i%20na%20jak%20d%C5%82ugo%20otrzymam%20dost%C4%99p%20do%20kursu%3F%20%5Cn%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Dostęp do kursu otrzymasz 31 maja, wraz z jego startem. Rozpoczynamy kurs w czwartek celowo, by dzień 3. i 4. poświęcone w całości fotografowaniu, wypadały w sobotę oraz niedzielę – z myślą o osobach, które tylko wtedy mają możliwość wykonania zdjęć korzystając ze światła dziennego.

Do kursu możesz wracać dowolnie często – dostęp do niego będziesz miała na zawsze, nawet jeśli dodam do kursu dodatkowe materiały, informacje i pomoce.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20jest%20dost%C4%99pne%20demo%20kursu%3F%20%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Nie, nie ma żadnej wersji demo, jednak możesz pobrać mój króciutki poradnik z 5 wskazówkami odnośnie pokonywania 5 częstych problemów w robieniu zdjęć na białym tle – pozwoli Ci to zobaczyć, jakiego sposobu tłumaczenia oraz języka możesz się spodziewać w kursie.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3EJakie%20przedmioty%20mo%C5%BCna%20fotografowa%C4%87%20Twoj%C4%85%20metod%C4%85%3F%20%5Cn%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Zasady fotografowania na białym tle, które Ci przekażę, są uniwersalne i nie zależą od tego, co fotografujesz.

Możesz fotografować prawie wszystko: odzież, biżuterię, maskotki i inne zabawki, produkty spożywcze i artykuły przemysłowe, kwiaty, torebki, książki, naczynia… wszystko, co tylko będziesz w stanie ustawić przy parapecie albo zabrać ze sobą na zewnątrz.

Odradzam Ci ten kurs i moją metodę robienia zdjęć jeśli potrzebujesz sfotografować np. 100-kilowe worki cementu. Fotografowanie w ten sposób jest możliwe, ale nie będzie wygodne i bardziej sprawdzi się tu profesjonale studio i lampy.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3EKiedy%20b%C4%99dzie%20si%C4%99%20odbywa%C4%87%20kolejna%20edycja%20kursu%3F%20%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Kolejna edycja kursu będzie miała miejsce jesienią 2018 roku.

Jeśli chcesz poprawić swoje zdjęcia w sklepie lub na blogu korzystając z letniej aury i światła, zachęcam Cię do zakupu kursu już teraz.

Jeśli nie masz czasu, aby uczestniczyć we wsparciu grupowym – zdecyduj się na kurs solo (pakiet standard) – przerobisz go z łatwością samodzielnie w dogodnym dla siebie terminie.

Możesz także zwyczajnie poczekać do jesieni :)

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECo%20jest%20mi%20potrzebne%2C%20aby%20kurs%20przyni%C3%B3s%C5%82%20mi%20korzy%C5%9B%C4%87%3F%20%5Cn%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Aby w pełni wykorzystać wiedzę z kursu i móc szlifować umiejętności potrzebujesz:
– aparatu fotograficznego: może być kompakt, lustrzanka lub przyzwoity aparat w telefonie
– biały papier, może być papier ksero lub z drukarki
– przedmioty do fotografowania
– komputer z dostępem do Internetu (aby móc uczestniczyć w kursie) oraz możliwością zainstalowania darmowego programu graficznego GIMP.

Przydatne mogą być także:
– srebrna folia aluminiowa lub najtańsza srebrna blenda fotograficzne
– przedmioty, które przeważnie ma się w domu – niewysokie pudełko, deska do krojenia lub kartonowa teczka, spinacz do papieru lub klamerka do bielizny

Będziesz także potrzebować minimum godziny wolnego czasu dziennie, przez 7 dni – na wysłuchanie lekcji ORAZ wykonanie ćwiczeń, które są równie istotne.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20warto%20kupowa%C4%87%20kurs%2C%20skoro%20s%C4%85%20setki%20tutoriali%20na%20YouTube%3F%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

W moim kursie nie odkrywam żadnych nieznanych prawd ani zasad fotografii :)

Jeśli obejrzałaś wszystkie tutoriale na YouTube oraz przyswoiłaś wiedzę z niezliczonych artykułów w sieci i doskonale radzisz sobie ze zdjęciami na białym tle, to oczywiście nie ma najmniejszej potrzeby, abyś kupowała kurs.

Jeśli jednak wiedza dostępna w Internecie jest dla Ciebie zbyt „poszatkowana”, napisana niezrozumiałym językiem lub zwyczajnie nie chce Ci się wyłuskiwać wartościowych informacji z zalewu wszelkich porad, ten kurs będzie dla Ciebie idealny – da Ci tylko tyle, ile potrzebujesz aby robić dobre zdjęcia na białym tle, ale jednocześnie wszystko, czego do tego potrzebujesz. Usystematyzuje Twoją wiedzę i pomoże ją wreszcie wykorzystać w praktyce ze świetnymi efektami.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20mog%C4%99%20si%C4%99%20nauczy%C4%87%20fotografowa%C4%87%20przez%20Internet%3F%20%20%5Cn%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Oczywiście.
Wiedza, którą przekazuję na kursie online, jest dokładnie taka sama jak ta, którą przekazuję podczas kursów stacjonarnych w naszym Twórczym Warsztacie.
Zaletą kursu online jest natomiast fakt, że możesz uczyć się w dogodnym dla siebie momencie, bez konieczności kilkukrotnego dojeżdżania na lekcje oraz nie grozi Ci zrobienie niedokładnych notatek. Jeśli utkniesz w którymś momencie, możesz w każdej chwili wrócić do odpowiedniego fragmentu nagrania.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3EJak%20wygl%C4%85da%20ten%20kurs%20i%20czy%20nauczy%20tylko%20teorii%2C%20czy%20s%C4%85%20w%20nim%20tak%C5%BCe%20%C4%87wiczenia%20praktyczne%3F%20%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Kurs składa się z trzech części. Dzień pierwszy i drugi poświęcimy teorii, ale podanej w przystępny sposób. Dowiesz się wszystkiego, co będzie przydatne przy robieniu zdjęć na białym tle i tylko tego. Żadnych zbędnych informacji.
Trzeciego i czwartego dnia pokażę Ci, jak w praktyce robi się zdjęcia moją metodą. Będziesz dosłownie patrzył na nagranie moimi oczami oraz zza mojego ramienia, a ja objaśnię Ci wszystkie triki, które są dla mnie użyteczne przy fotografowaniu moich przedmiotów oraz te, które mogą być przydatne dla Ciebie.
Twoim zadaniem w tych dniach będzie powtórzyć moje czynności i zrobić zdjęcia, które potrzebne nam będą piątego i szóstego dnia, podczas praktycznych ćwiczeń z obróbki w darmowym programie GIMP.

Ćwiczenia praktyczne są BARDZO ważne w moim kursie i kończy się nimi KAŻDA lekcja.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20warto%20kupowa%C4%87%20kurs%2C%20skoro%20robi%C4%99%20ju%C5%BC%20zdj%C4%99cia%20na%20bia%C5%82ym%20tle%2C%20wychodz%C4%85%20mi%20ca%C5%82kiem%20dobrze%20i%20%C5%9Bwietnie%20sprzedaj%C4%85%20moje%20produkty%3F%20%5Cn%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Nie warto! Jeśli masz wypracowaną swoją metodę robienia zdjęć, która doskonale sprawdza się w Twojej działalności, nie ma potrzeby, abyś zmieniała ją na siłę.
Ten kurs jest dla osób, które mają trudności ze zdjęciami na białym tle, nie dysponują specjalistycznym sprzętem i chcą być od początku do końca poprowadzone za rękę.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20podczas%20kursu%20poka%C5%BCesz%20tak%C5%BCe%20fotografowanie%20w%20studio%20-%20ustawienia%20lamp%2C%20t%C5%82a%20i%20innych%20element%C3%B3w%3F%20%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Nie, podczas tego kursu będziemy wykorzystywać tylko i wyłącznie dzienne światło na zewnątrz oraz padające z okna.

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECzy%20kto%C5%9B%20b%C4%99dzie%20sprawdza%C5%82%20wykonywane%20przeze%20mnie%20%C4%87wiczenia%3F%20%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Kurs opiera się na Twojej samodzielnej pracy i w standardowej wersji nikt nie będzie zmuszał Cię do wykonywania ćwiczeń, jeśli nie będziesz tego chciała lub nie będziesz miała na to w danym momencie czasu.
Jeśli jednak chcesz podzielić się efektami swojej pracy i pokazać wyniki swoich ćwiczeń, usłyszeć konkretne podpowiedzi i zyskać dodatkową motywację, możesz kupić pakiet kursowy z uczestnictwem w grupie (pakiet premium lub VIP) i dzielić się postępami w grupie na Facebooku, w której będę obecna przez 3 tygodnie od dnia rozpoczęcia kursu i codziennie będę odpowiadać na pytania :)
W pakiecie VIP otrzymasz także dodatkowo trzy 45-minutowe konsultacje video, podczas których omówimy postępy w kursie :)

[mpc_icon_list mpc_icon__icon=”fa fa-question” mpc_icon__icon_size=”50″ list=”%5B%7B%22icon_color%22%3A%22%23d3df63%22%2C%22text_color%22%3A%22%23000000%22%2C%22title%22%3A%22%3Cstrong%3ECo%20je%C5%9Bli%20kurs%20w%20niczym%20mi%20nie%20pomo%C5%BCe%3F%20%5Cn%3C%2Fstrong%3E%22%2C%22icon_type%22%3A%22icon%22%7D%5D”]

Jestem pewna wartości mojego kursu i wierzę w ludzi oraz ich uczciwość. Jeśli przerobisz wszystkie lekcje z kursu, wykonasz ćwiczenia i stwierdzisz, że kurs w niczym Ci nie pomógł, a Twoje zdjęcia wcale nie są lepsze, wystarczy że dasz mi znać w ciągu 30 dni, a zwrócę Ci pieniądze. Tak po prostu.

Masz pytania lub wątpliwości?

Napisz do mnie: marisella@marisella.pl

Nie masz żadnych wątpliwości i wiesz, że to kurs idealny dla Ciebie?

[mpc_button block=”true” url=”url:https%3A%2F%2Fmarisella.smarthost.pl%2Ftw%2Fprodukt%2Fkurs-zdjecia-na-bialym-tle-pakiet-standard%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”24″ font_line_height=”2″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PAKIET STANDARD” background_color=”#55a4a5″ border_divider=”true” border_css=”border-radius:7px;” border_radius=”7″ padding_divider=”true” margin_divider=”true” hover_background_color=”#448384″ hover_border_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]
[mpc_button block=”true” url=”url:https%3A%2F%2Fmarisella.smarthost.pl%2Ftw%2Fprodukt%2Fkurs-zdjecia-na-bialym-tle-pakiet-premium%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”24″ font_line_height=”2″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PAKIET PREMIUM” background_color=”#8cceb1″ border_divider=”true” border_css=”border-radius:7px;” border_radius=”7″ padding_divider=”true” margin_divider=”true” hover_background_color=”#79b297″ hover_border_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]
[mpc_button block=”true” url=”url:https%3A%2F%2Fmarisella.smarthost.pl%2Ftw%2Fprodukt%2Fkurs-zdjecia-na-bialym-tle-pakiet-vip%2F||target:%20_blank|” font_color=”#ffffff” font_size=”26″ font_line_height=”2″ font_transform=”uppercase” font_align=”center” title=”PAKIET VIP” background_color=”#9cb243″ border_divider=”true” border_css=”border-radius:7px;” border_radius=”7″ padding_divider=”true” margin_divider=”true” hover_background_color=”#6d722a” hover_border_divider=”true” mpc_tooltip__border_divider=”true” mpc_tooltip__padding_divider=”true”]